دانلود مقاله ای در مورد الکل شناسی

دانلود مقاله ای در مورد الکل شناسی

 

الکل

اصطلاح «الکل» به گروه وسیعی از مولکول‌های آلی اطلاق می‌شود که یک گروه هیدروکسیل  (-OH) پیوسته به اتم کربن اشباع شده است اتیل الکل که گاهی الکل نوشیدنی هم نامیده می‌شود برای خوردن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طعم و مزه مشخص مشروبات الکلی مختلف،‌ حاصل روش‌های تولید آنها است، که در محصول نهایی به پیدایش متجانس‌های مختلف می‌انجامد، هرچند متجانس‌ها ممکن است اثرات روان گردان متفاوت بر مشروبات الکلی مختلف ببخشد، این تفاوت‌ها عملا در مقایسه با اثر خود اتانول جزئی است.

معهذا بر حسب اندازه‌های متوسط مشروب‌ها، پزشک می‌تواند تخمین بزند که یک پیمانه مشروب، سطح الکل خون یک شخص 150 پوندی را 15 تا 20 میلی‌گرم در دسی لیتر بالا می‌برد، تقریبا غلظت الکلی است که یک فرد معمولی می‌تواند در هر ساعت متابولیزه کند (مراجعه به جدول                - آیا مست هستید؟)

 

فهرست مطالب
 

 

مقدمه
الکل-جذب / متابولیسم
اثرات الکل بر مغز
وابستگی به الکل و سوء مصرف الکل
مسمومیت با الکل : تشخیص و خصوصیات بالینی
سبب شناسی : اختلالات وابسته به الکل
همه‌گیری شناسی
ترک الکل.
پرسشنامه MAC-R
10- نظریه فرآیند هماورد


11- ترجمه متن اصلی

12- پیوست پرسشنامه MAC-R


-------------------------

 

فرمت : word 

تعداد صفحات :  29

فهرست مطالب: دارد

کیفیت صفحه بندی : خوب

پروژه آماده چاپ و ارائه میباشد 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,950 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
alkol_521370_8141.zip22.9k

دانلود مقاله ای در مورد انتخاب بهترین روغن خودرو

دانلود مقاله ای در مورد انتخاب بهترین روغن خودرو انتخاب بهترین روغن ماشین روغن موتور به عنوان يك تركيب چند منظوره، نقش بسيار مهم و اساسي در كاركرد مطمئن موتور خودرو ايفا مي كند . اهميت وجود روغن موتور به حدي است كه جزء ملزومات هر خودرويي محسوب مي شود و بدون روغن، عملاً امكان حركت از اتومبيل سلب مي شود . با توجه به تغييرات در طراحي هاي موتور و متناسب با آن، تغييراتي نيز بر روي روغن و در جهت هماهنگي با موتور به منظور افزايش كارآيي و حداكثر اطمينا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

دانلود کارآموزی جامع مونتاژ پراید

دانلود کارآموزی جامع مونتاژ پراید   ایستگاه 4 : کابل ترمز دستی ـ عایق حرارت گیر  کد کارگر مشغول به کار : HO مراحل اصلی فعالیت : 016 ـ TP : نصب عایق حرارت گیر اگزوز توسط 3 عدد پیچ . 017 ـ TP : عبور دادن کابل ترمز دستی از زیر به داخل اتاق و ثابت کردن آن به زیر بدنه . 013 ـ TP : مونتاژ قلاب اگزوز و نصب آن زیر اتاق توسط دو عدد پیچ و قرار دادن حلقه های لاستیکی مربوط. 631 ـ TP : اتصال عایق حرارت گیر دوم برای خودروها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان