دانلود مقاله جامع و کامل در مورد زعفران

دانلود مقاله جامع و کامل در مورد زعفران

وضعيت توليد زعفران در اسپانيا

وقتي صحبت از مسائل اقتصادي زعفران مي شود نمي توان بدون اشاره به وضعيت توليد اين محصول در اسپانيا كه رغيب ايران در توليد زعفران مي باشد گذشت.

كشور فوق لااقل از اواخر قرون وسطي تا كنون مركز عمده  توليد زعفران اروپا به شمار مي رود و در حال حاضر رقيب منحصر به فرد و بلامنازع ايران در سطح جهاني اين محصول مي باشد و با توجه به اينكه تكنولوژي نوين بسته بندي برخوردار بوده وعضو بازار مشترك اروپا نيز مي باشد، لذا رقابت اين كشور همواره در جهت عكس منافع كشور ما در امر توليد و صدور زعفران به شمار خواهد رفت و زعفران كاري ايران هيچ گاه نمي تواند دور و بي خبر از وضعيت زعفران اسپانيا و هر كشور نوپاي ديگري كه در امر توليد اين محصول گام بر مي دارد باقي بماند.

اهم مواردي را كه براي حمايت و محافظت اين محصول گران قدر لازم و حياتي به نظر مي رسد و مي يابد مورد توجه متوليان كشاورزي ايران قرار بگيرد، عبارتست از:

1- نظر به اهميت زعفران براي خراسان مركزي و جنوبي و اهميت اقتصادي آن براي كشور، وقت آن رسيده كه مركزي با اختيارات وسيع مالي و اداري براي رتق و فتق كليه امور زعفران كشور به وجود آيد و تمام مسائل فني، تحقيقاتي، اجرائي و مالي مربوط به اين محصول را پوشش نموده و پيگيري نمايد.

 

خواص زعفران 

استفاده از زعفران در طب یونانی 

آفت های زعفران 

و...

 

--

 

این مقاله را در 50 صفحه در قالب word خواهید داشت 

با ویرایش خوب آماده چاپ و ارائه 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
zaafaran_488867_7590.zip107.5k

دانلود مقاله 100 صفحه در مورد علفهای هرز

دانلود مقاله 100 صفحه در مورد علفهای هرز مقدمه:   بشراز زمان قدیم به كشاورزی توجه داشته است وهمیشه در جهت بهبود وتوسعه آن كوشیده وبرای افزایش تولیدات ورونق كشاورزی از تمام عوامل و امكانات موجودر هر دوره بهره گرفته است. بسیاری از مردم ‌‌‍‍‍كشاورزی را مادر تمدن وصنعت و شاخص درجه رشد وترقی هر  كشوری می دانند ومعتقدند كه بدون كشاورزی پویا استقلال سیاسی واقتصادی كامل هر كشور دور از انتظاراست به خصوص در عصری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان